‹ Vissza

VI. Kikelet Félmaraton

Helyszín: Baja
Időpont: 2016-04-09

A verseny napján futásra tökéletesen alkalmas időben vágtak neki a futók a Baján megrendezett VI. Kikelet Félmaratonnak.

Az előző évekhez hasonlóan jótékonysági futással kezdődött a rendezvény 1600 méteres távon. A nap főeseménye a Mogyi Kft. által támogatott Kikelet Félmaraton 30 perccel később rajtolt.

Mintegy ezer résztvevőnek a 21 km-es távon kívül lehetősége volt rövidebb, 10 km-eset is teljesíteni. A félmaratoni távot két- és háromfős váltókban lehetett futni.

Az egyéni versenyt végül a Mogyi SE képviseletében induló, a riói olimpián hazánkat képviselő Faldum Gábor triatlonista nyerte. A nőknél a tavalyi bronzérmes pécsi Szatmári Adrienn nyerte.

A verseny hivatalos időmérését az elmúlt évekhez hasonlóan az EvoChip Hungary Kft. csapata végezte EvoTag technológiával. Szolgáltatásaink közé tartozott még az időmérésen túl az online eredmények, valamint  kommentátori állomás üzemeltetése.